Фінал шоу “Голос країни-11“: хто побореться за перемогу у вокальному проєкті

Залишився всього один випуск вокального проєкту "Голос країни-11" і незабаром стане відомо, хто ж стане переможцем цього сезону, який зоряний наставник візьме першість і чий учасник доведе, що його тренер найкращий.

Фінал шоу “Голос країни-11“: хто побореться за перемогу у вокальному проєкті - today.ua

18 квітня відбувся передостанній випуск 11 сезону "Голосу країни". На сцені виступили по два учасники від кожного наставника, а компанію їм склали відомі українські артисти.

Учасники команди Дмитра Монатика: Тема Паучек і Kola виконали хіти Гайтани "Два вікна" і групи The Hardkiss "Make-Up" відповідно. В результаті по голосуванню тренера і глядачів до фіналу вийшов Паучек.

З команди Тіни Кароль Юлія Тимочко виступила з групою KAZKA, виконавши хіт "Плакала", а Катерина Гладій з'явилася на одній сцені з Валерієм Харчишиним, виконавши трек "Так мало тут тебе". Попри те, що більше голосів від глядачів отримала Гладій, завдяки 100 балам, які Кароль віддала Тимочко, вона і пройшла у фінал.

Підопічні Наді Дорофєєвої: Ілля Ніколаєнко та Сергій Лазановскій виконали хіт Алексєєва "П'яне сонце" і Сергія Бабкіна "Ще осінь зовсім молода" відповідно. У підсумку до фіналу вийшов Лазановскій.

З команди Олега Винника в суперфінал пройшов Сергій Нейчев, який виступав з Олександром Пономарьовим під пісню "Варто чи ні". Галина Куришко заспівала з Євгенією Власовою безсмертний хіт "Я - жива ріка", але програла своєму колезі по команді.

За правилами шоу в суперфінал проходять ті учасники, які набрали найбільшу кількість голосів. Кожен тренер мав право розпорядитися 100% голосів за своїм рішенням: розподілити між учасниками або віддати комусь одному. Голоси глядачів також були переведені у відсотки.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Голос країні (@goloskrainy_official)

Нагадаємо, Тіна Кароль в блискучому комбінезоні заспівала на сцені "Голосу країни" свій новий хіт.