Фіналіст “Холостячки“ шкодує, що не пішов з шоу раніше

"Холостячка" Ксенія Мішина в фіналі шоу вибирала між двома чоловіками - бізнесменом Олексієм Тригубенко і гумористом Олександром Еллертом. Ставку українська актриса зробила на останнього, чим дуже сильно засмутила першого. Фіналіст шоу розповів, як ставиться до рішення Ксенії довести його до кінця і відмовити в останній момент.

Фіналіст “Холостячки“ шкодує, що не пішов з шоу раніше - today.ua

Український бізнесмен Олексій Тригубенко дав інтерв'ю Фактам, розповівши про те, як пережив програш в проєкті «Холостячка». Чоловік поскаржився на те, що краще б Ксенія вигнала його раніше, якщо до кінця не була впевнена в своїх почуттях.

«Якби мені Ксенія ще в Карпатах сказала, що не хоче продовжувати наше спілкування, я б з розумінням це сприйняв. Це означало б лише те, що ми один одному не підходимо. Отримати відмову, дійшовши до фіналу, було набагато складніше», - зазначив Тригубенко.

Фіналіст “Холостячки“ шкодує, що не пішов з шоу раніше При цьому учасник «Холостячки» знайшов і позитивні сторони від участі в шоу. За словами Олексія, він отримав величезний досвід:

«Це кайфово, коли на кожному етапі відсіюються люди, які тобі не підходять. Адже в житті, буває, роками придивляєшся, спілкуєшся, а у вас немає абсолютно нічого спільного. І краще було б розійтися набагато раніше. «Холостячка» - така, сконцентрована модель життя»

Нагадаємо, "Холостячка" Ксенія Мішина розповіла, як приховувала стосунки з Сашком після закінчення проєкту.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua