Фіналістка “Топ-модель по-українськи“ Вікторія Маремуха вийшла заміж

Українська модель Вікторія Маремуха зіграла таємне весілля зі своїм коханим - французом Луї. У Мережі з'явилися фото і відео з маленького, але розкішного свята.

Фіналістка “Топ-модель по-українськи“ Вікторія Маремуха вийшла заміж - today.ua

Віка і Луї познайомилися в Києві на вечірці спільного знайомого п'ять років тому. Пропозицію француз зробив в грудні 2019 року, а весілля мало відбутися влітку 2020 року. Через карантин торжество довелося відкласти, а після молоді люди зовсім розлучилися. На щастя, їм вдалося розв'язати всі свої проблеми і все ж одружитися.

До імпровізованого вівтаря учасниця шоу "Топ-модель по-українськи" вийшла в дуже красивому білому платті з відкритою спиною, без рукавів і високим розрізом на спідниці. Фіналістка “Топ-модель по-українськи“ Вікторія Маремуха вийшла заміж За словами Вікторії Маремухи, її весілля стала сюрпризом не тільки для шанувальників, а й багатьох друзів. На реєстрації були присутні тільки батьки і близькі друзі. Однак пишному весіллю все ж бути. Як тільки французькі родичі вакцинуються, Віка і Луї влаштують свято для всієї родини.

Нагадаємо, ведуча проєкту, українська модель Алла Костромічова в відео показала недоліки своєї фігури. Манекенниця закликала жінок любити своє тіло і не вірити в ідеали.