Фіналісти “Холостяк-11“ і “Холостячка“ розповіли, як вони зараз ставляться до головних героїв реаліті

Фіналістка "Холостяк-11" Юлія Бельченко та фіналіст "Холостячка" Олексій Тригубенко розповіли, як вони зараз ставляться до головних героїв романтичних проєктів Михайлу Заливако і Ксенії Мішиній.

Фіналісти “Холостяк-11“ і “Холостячка“ розповіли, як вони зараз ставляться до головних героїв реаліті - today.ua

Про це молоді люди розповіли в інтерв'ю Славі Дьоміну.

Відтоді як Юлія Бельченко, вона ж "Зайка", програла в фіналі 11 сезону шоу "Холостяк" пройшло вже пів року. Попри це, дівчина досі отримує повідомлення від шанувальників з текстом, що їм шкода, що Міша не обрав її, або цікавляться, чи забула вона вже "Холостяка". Фіналісти “Холостяк-11“ і “Холостячка“ розповіли, як вони зараз ставляться до головних героїв реаліті

"Я не плачу, що мене не обрали. Через деякий час я розумію: слава Богу, що не обрали. Тому що я не впевнена, що ми були б щасливі в цих відносинах. Недостатньо трьох місяців на реаліті, щоб пізнати людину, тому що все одно є якийсь образ, - зазначила Юлія Бельченко. - Мене б більше засмутило, що якби ми почали жити разом, а потім виявилося, що людина не така, якою була на проєкті".

А ось Олексій Трегубенко - учасник першого сезону реаліті "Холостячка", має до Ксенії Мішиної більш ніжні почуття. У фіналі актриса обирала між бізнесменом і його головним конкурентом - гумористом Олександром Еллертом. Після чуток про те, що пара розбіглася (хоча з'явилися підтвердження, що закохані знову разом), Льоша виявив бажання зустрітися з Ксюшею. Фіналісти “Холостяк-11“ і “Холостячка“ розповіли, як вони зараз ставляться до головних героїв реаліті

"Мішина зробила вибір, я їй вдячний за нього. З нею я, звичайно, був би не проти сходити повечеряти де-небудь, але, я думаю, що вже як друзі, а не як пара", - зазначив Тригубенко.

Бізнесмен також заявив, що міг піти на другий сезон "Холостячка", але не зміг цього зробити, оскільки у нього були реальні почуття до Ксенії Мішиної.

Нагадаємо, фаворитка "Холостяк" Юлія Бельченко стала схожою на Ганну Богдан після кардинальної зміни зачіски.