Французький шег - наймодніша стрижка 2021 року, яка не вимагає складного догляду і укладання

Сучасні жінки прагнуть бути гарними, але при цьому не витрачаючи багато часу на салони краси та створення зачіски. З цієї причини і з'являються стрижки, які не вимагають довгого укладання. Розчесалася і пішла!..

Французький шег - наймодніша стрижка 2021 року, яка не вимагає складного догляду і укладання - today.ua

Стрижка французький шег названа наймоднішою і популярною зачіскою у всьому світі саме в літні місяці. І не просто так! Французький шег дозволяє створити невимушений, але при цьому дуже привабливий і сексуальний образ.

Стрижку французький шег найкраще робити на волосся середньої довжини, але вона буде також мати гарний вигляд на більш короткому або на більш довгому волоссі. Французький шег - наймодніша стрижка 2021 року, яка не вимагає складного догляду і укладання "Художнього безладу" і чарівної розтріпаності зачісці надають ступінчасті рвані кінці. Вони ж створюють додатковий візуальний об'єм і природно обрамляють овал обличчя.

Французькі шег ідеально підійде для власниць всіх типів волосся, форми обличчя і віку. У будь-якому випадку, з такою стрижкою жінка буде виглядати доглянуто, привабливо і природно.

Доповнити стрижку можна чубчиком, а можна залишити більш довгі пасма біля чола, якщо ви не носите чубок. Французький шег - наймодніша стрижка 2021 року, яка не вимагає складного догляду і укладання Нагадаємо, стрижка, як у Матільди з фільму "Леон", названа найстильнішою в 2021 році. Кому підійде такий образ і як його носити?