Гайтана похвалилася новими фото 4-річної доньки у трендовому тренчі

Успішна співачка Гайтана вже давно відійшла від світського життя. Вона продовжує писати нову музику та записувати пісні, вона дає концерти, але скромніші – лише для своєї аудиторії та шанувальників. Але все-таки найбільше артистка пішла головою у родину. Головне для неї зараз – маленька дочка та коханий чоловік.

Гайтана похвалилася новими фото 4-річної доньки у трендовому тренчі - today.ua

З шанувальниками в особистих акаунтах у соцмережах відома виконавиця ділиться фото та відео своєї роботи та розповідає про сімейне життя. Нерідко вона показує свій будинок – мешкає Гайтана у селі Іванковичі під Києвом, в елітному котеджному містечку біля озера.

На просторому дворі, на якому росте акуратний зелений газон, співачка дуже багато часу проводить зі своєю донечкою Сапфір-Ніколь, малечі цього року виповнилося 4 роки. Зіркова матуся робить все, щоб її дочка була щаслива та задоволена. Попри такий юний вік, дівчинка вже носить стильне вбрання від дорогих брендів, і нерідко з'являється з мамою в однаковому одязі.

У Фейбсук Гайтана поділилася новими фото, на яких знято її доньку. Гайтана похвалилася новими фото 4-річної доньки у трендовому тренчі

"Нам потрібно частіше прислухатися до дітей. Спробуйте запитати щось зовсім недитяче (на ваш погляд) і ви будете приємно вражені відповіддю та рішеннями, які запропонують малюки", - зазначила зіркова матуся.

Дівчинка одягнена в трендовий коричневий тренч з акцентними чорними гудзиками та двостороннім поясом. Ніколь-Сапфір позувала біля розкішного великого каміна в одній із кімнат їхнього великого будинку, захопивши шанувальників своєї зіркової матусі. Гайтана похвалилася новими фото 4-річної доньки у трендовому тренчі

"Ну, яка ж вона гарненька", "Фантастика. Чудо яка гарна, мала", "Лялечка", "Яка мила дівчинка", "Модниця", "Славна лапушка", "Комплімент від Бога, доня!", "Фото просто вогонь. Малятко прекрасне. Моя така ж смугленька і кареока", "Які ми вже дорослі та модні", - пишут фоловери.

Нагадаємо, Гайтана здивувала публіку кардинальною зміною іміджу.