Галкін пристрасно поцілував Пугачову під крики “Гірко!“

Російський гуморист Максим Галкін і співачка Алла Пугачова довели всім, що їхні почуття до сих пір не охололи. За двадцять років спільного життя кохання і пристрасть все ще присутні між подружжям.

Галкін пристрасно поцілував Пугачову під крики “Гірко!“ - today.ua

Пристрасний поцілунок Алли Пугачової і Максима Галкіна вразив мільйони їхніх прихильників. Знаменита пара продовжує руйнувати стереотипи суспільства, доводячи, що різниця у віці подружжя 27 років абсолютно не має значення.

З нагоди свого 45-го Дня народження Максим Галкін влаштував гучну вечірку, на яку були запрошені численні гості. На очах у сотень присутніх знаменитостей комік і телеведучий пристрасно поцілував свою дружину Аллу Борисівну, як тільки почув вигуки "Гірко!"

На святкування ювілею Максим Галкін і Алла Пугачова покликали багатьох зірок російського шоу-бізнесу. На завершення вечірки винесли величезний іменинний торт, перший шматочок якого, звичайно ж, піднесли ювіляру. Як тільки гуморист намірився спробувати десерт, хтось із гостей почав кричати "Гірко!". Максим Галкін не довго думаючи обійняв і пристрасно поцілував кохану дружину.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Пугачова Алла ❤️ (@ alla.primadonnafan)

До речі, Алла Пугачова дуже зворушливо привітала чоловіка з 45-річчям. Примадонна зізналася, що бачила Максима Галкіна уві сні ще до їхнього знайомства і була точно впевнена, що він до неї прийде і зробить її життя щасливим.

"Кожен день я дякую небеса, а ти знаєш мою зв'язок з ними, що ти прийшов в моє життя. Я весь час була на сцені і думала, що вона мене з кимось зв'яже і сцена дала мені тебе. Я пам'ятаю ті моменти, коли ти дуже мені не сподобався, не знаю чому ... Але я бачила тебе уві сні. я знала, що ти до мене прийдеш і зробиш моє життя дивовижним", - написала Алла Пугачова.

Нагадаємо, раніше Алла Пугачова відверто розповіла, чому покинула чотирьох своїх чоловіків. Чоловіки тягнули співачку вниз ...