“Де твій Ромка?“: фанати підозрюють, що Аліна Гросу розсталася з російським бойфрендом через війну

Українська співачка Аліна Гросу майже рік мала серйозні стосунки із російським актором Романом Полянським. Бойфренд зірки, який старший за неї на 11 років, переїхав заради відносин із виконавицею з Москви до Києва, проте в Росії у нього залишилася маленька дочка. Очевидно, війна стала саме тією причиною, через яку зруйнувався міцний союз закоханих, оскільки з лютого їх не бачили разом.

“Де твій Ромка?“: фанати підозрюють, що Аліна Гросу розсталася з російським бойфрендом через війну - today.ua

Востаннє виконавиця показувала свого коханого за два тижні до повномасштабного вторгнення. Тоді Аліна Гросу опублікувала унікальне відео зі знайомства зі своїм, мабуть, уже екс-коханим – російським актором Романом Полянським.

Відколи артистка перебралася до свого рідного міста Чернівці, де живе разом із батьками та молодшим братом, вона показує, як допомагає своїм землякам. Аліна Гросу ходила на громадську кухню, ліпила вареники, готувала пиріжки, супи та інші страви, щоб нагодувати біженців, які приїжджають на захід країни, щоб сховатися від війни.

І ні слова про свого коханого.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Аліна Гросу (@alina_grosu)

Ймовірно, Роман Полянський поїхав до Росії, побоявшись, що може ніколи більше не побачити дочку. Або ж він заліг на дно і не висловлюється про війну, щоб не наражати на небезпеку свою сім'ю в Москві і мати можливість повернутися, коли все закінчиться.

Принаймні, фанати Аліни Гросу стурбовані і постійно питають її про коханого.

"Де твій Ромка, щось не видно його?", "Усрався, в Рашці", "Серйозно? Вони що не разом?", "Де ваш коханий?", "Де подівся Роман Полянський?", - запитують шанувальники.

Проте варто зазначити, що з особистого облікового запису в Інстаграм Аліна Гросу не видалила спільні фото з коханим. Отже, є надія, що вони все ще разом.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Аліна Гросу (@alina_grosu)

Нагадаємо, Аліна Гросу показала рідкісні фото з мамою та бабусею у вишиванках – три покоління.