Головний красень “Холостячка-2“ покинув шоу: чому Злата Огневич вигнала фаворита

У шостому випуску другого сезону романтичного проєкту "Холостячка" було чимало пристрастей. Злата Огневич розпрощалася відразу з трьома чоловіками, вигнавши головного красеня і фаворита реаліті-шоу.

Головний красень “Холостячка-2“ покинув шоу: чому Злата Огневич вигнала фаворита - today.ua

З кожним новим тижнем все менше успішних чоловіків залишається на проєкті. Тим, кому не вдалося справити враження на українську співачку, або тим, хто не заслужив її довіри і поводився неналежно, Злата Огневич без труднощів вказує на двері.

У 6 випуску "Холостячка-2" учасники реаліті пройшли випробування на детекторі брехні, знялися у відео для Злати, побували на її концерті на Atlas Weekend, комусь пощастило позайматися флай-йогою, а хтось навіть побував у Огневич вдома і отримав перший поцілунок.

Відразу після детектора брехні з шоу вибув Влад Ясько. Злата Огневич впевнена, що чоловік розлучився зі своєю дівчиною тільки на час участі в проєкті. Головний красень “Холостячка-2“ покинув шоу: чому Злата Огневич вигнала фаворита На церемонії троянд заповітну квітку не отримав успішний бізнесмен Вінченцо Дулепа. "Холостячка" просто не повірила в щирість його почуттів. Головний красень “Холостячка-2“ покинув шоу: чому Злата Огневич вигнала фаворита Величезною несподіванкою для глядачів стало те, що шоу покинув головний красень проєкту. Відомий психолог Роман Свечкоренко пішов, але обіцяв повернутися. Річ у тому, що учасник приховав, що все ще знаходиться в процесі розлучення. Злата Огневич дала йому шанс повернутися, якщо він врегулює це питання. Головний красень “Холостячка-2“ покинув шоу: чому Злата Огневич вигнала фаворита А ось заповітний поцілунок отримав Макс Тарапов, який допоміг "Холостячці" після концерту привезти всі квіти і подарунки додому. Вони щиро поговорили, учасник зробив виконавиці масаж стоп і перейшов на інший рівень, поцілувавши Злату. Головний красень “Холостячка-2“ покинув шоу: чому Злата Огневич вигнала фаворита Нагадаємо, "Холостячка-2" Злата Огневич породила чутки про заручини.