Рік худла: переможниця “Холостяк“ Даша Квіткова показала фото у бікіні після пологів

Переможниця 9-го сезону романтичного проекту "Холостяк" Даша Квіткова виїхала з України. Дівчина розповіла, що чоловік зробив для неї сюрприз та відправив на відпочинок до Хорватії. Звідти блогерка поділилася барвистими літніми фото і не забула показати себе в купальнику.

Рік худла: переможниця “Холостяк“ Даша Квіткова показала фото у бікіні після пологів - today.ua

Первісток Даші Квіткової та Нікіти Добриніна з'явився на світ 13 липня, і через місяць відзначатиме рівно рік від дня свого народження. Протягом року блогерка пустила всі свої сили, щоб скинути набрані під час вагітності кілограми, і поки що не досягла свого ідеалу.

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз переможниця шоу "Холостяк-9" поділилася кадрами в роздільному купальнику, похвалившись своєю фігурою. Даша Квіткова зізналася, що мріє скинути ще шість кілограмів, щоби повернути собі форму до вагітності. Рік худла: переможниця “Холостяк“ Даша Квіткова показала фото у бікіні після пологів

"Взяла з собою тільки купальники, які пропускають засмагу, щоб було все гарненько! Потім покажу інші (купальники - примітка Редактора). Це я вдивляюся, як йдуть мої зайві 6 кілограмів", - зазначила в публікації Даша Квіткова.

До вагітності блогерка важила 53-54 кілограми, а в день пологів – 82 кілограми. Через пару днів її вага становила 75 кг. Повільно, але впевнено дівчина йшла до своєї мети і зараз важить 60 кілограмів, мріючи скинути ще 10 кг.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Daria Kvitkova (@kvittkova)

Нагадаємо, 61-річна Юлія Тимошенко здивувала українців змінами у зовнішності: "Бджоли покусали".