Роки беруть своє: 95-річна Єлизавета II вперше вийшла в світ з тростиною

Королева Англії Єлизавета II стала найбільш довгоправлячим монархом в історії Великобританії. Цього року Її Величності виповнилося 95 років, і вона як і раніше радує своїх шанувальників квітучим зовнішнім виглядом і енергійністю. Вона досі сідлає коня і водить автомобіль. Але вчора королева вперше з'явилася на публіці з тростиною, породивши чутки про проблеми зі здоров'ям.

Роки беруть своє: 95-річна Єлизавета II вперше вийшла в світ з тростиною - today.ua

По поверненню з Шотландії, де Єлизавета II провела два місяці канікул, її бачили в Віндзорському замку. Тоді вона була сповнена життя, весела і просто зачарувала публіку своїм зовнішнім виглядом. А через кілька днів Її Величність з'явилася в Лондоні на вдячній службі у Вестмінстерському абатстві, присвяченій сторіччю Королівського британського легіону - благодійній організації, яка допомагає ветеранам збройних сил, і породила чутки про хворобу.

На публіці 95-річний монарх з'явилася у сукні-пальто королівського синього кольору з великими золотими гудзиками і в капелюшку з квітами в тон. Під низ вона вдягла білу сукню в малюнок, завершила образ своїми улюбленими чорними туфельками, ниткою перлів і дорогоцінною брошкою. Але вся увага була прикута до тростини Її Величності. Роки беруть своє: 95-річна Єлизавета II вперше вийшла в світ з тростиною Єлизавету II вже раніше бачили з тростиною в 2003 і 2004 роках після того, як вона перенесла операцію на коліні. Мабуть, у королеви і зараз виникли якісь проблеми з ногами. За інформацією ЗМІ, в Вестмінстерське абатство Її Величність потрапила не через головний вхід, а скористалася коротшим шляхом з південного боку. Роки беруть своє: 95-річна Єлизавета II вперше вийшла в світ з тростиною Цікаво те, що представники королівської сім'ї відмовилися коментувати стан здоров'я монарха.

Нагадаємо, принц Гаррі і Меган Маркл таємно хрестили дочку, так і не приїхавши до Великобританії.