Гольф, картатий піджак і сумка багет: новий стильний образ Олени Зеленської

Олена Зеленська знову довела, що вона по праву носить титул найстильнішої першої леді України. За 30 років незалежності ми ще не бачили настільки модну дружину президента, яка дотримується офіційного дрес-коду, але і не забуває додавати в свої образи трендові речі.

Гольф, картатий піджак і сумка багет: новий стильний образ Олени Зеленської - today.ua

Дружина Володимира Зеленського відвідала Фестиваль "NEOсвітній Арсенал", який йде в Музеї сучасного мистецтва Мистецький арсенал в Києві.

Для чергового виходу в світ перша леді вибрала елегантний, жіночний і дуже стильний наряд. Олена Зеленська наділа чорні брюки по фігурі, туфлі на підборах, чорний гольф, трендовий подовжений піджак в клітку світло-коричневого відтінку і взяла маленьку сумочку-багет в тон верхнього одягу. Волосся дружина глави держави залишила розпущеним, завив кінці в легкі і акуратні локони.

"Цікаві враження, викликані не в останню чергу темою "Різні разом". Мені особисто вона відгукується надзвичайно потужно. Через культуру, науку, мистецтво й технології організатори порушують питання різноманіття та співіснування різностей", - зазначила Олена Зеленська.

Перша леді розповіла, що найбільш її вразив комікс про людину з порушенням зору. Він розповідає про людину, яка через тактильний контакт розуміє світ: через дотики спочатку сприймає гармонійні звуки, потім дисгармонійні, а в підсумку доходить до переживання складного звукового простору.

"Як красиво! Костюм класика - добре", "Нарешті у нас найкрасивіша перша леді в світі", "Красуня", "Неймовірна жінка", - пишуть шанувальники про першу леді.

Нагадаємо, Олена Зеленська зачарувала смарагдовим нарядом на новому портретному фото.