Голлівудські локони: як повторити найпопулярнішу зачіску кінозірок

Автор: Леся Ловіцька

Голлівудські локони – зачіска, яку часто вибирають зірки шоу-бізнесу, серед яких найкрасивіші жінки світу. Стилісти розкрили секрети гламурного укладання, яке цілком можна повторити в домашніх умовах.

Голлівудські локони: як повторити найпопулярнішу зачіску кінозірок - today.ua

Голлівудські локони можна створити на волоссі середньої довжини і довгому. Така зачіска роками утримує першість як найефектніша і найжіночніша. Завиті локони, які обрамляють обличчя і кокетливо струмують по плечах, стали візитною карткою кінодів.

Звичайно, якщо є можливість, краще довіритися професійному стилісту в салоні краси, які створить на голові витвір мистецтва. Однак можна обійтися і без їхньої допомоги. Щоб повторити зачіску вдома, спочатку потрібно добре вимити голову шампунем та нанести на волосся маску.

Вимиті пасма слід добре просушити, а перед тим нанести засіб із термозахистом для укладання. Добре просушіть волосся біля коріння і по довжині, щоб досягти максимального об'єму.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Голлівудські локони: як повторити найпопулярнішу зачіску кінозірок

Потім слід зробити бічний проділ - він виглядає найбільш виграшно. Однак за бажання можна просто розділити волосся на дві рівні частини.

Голлівудські локони: як повторити найпопулярнішу зачіску кінозірок

Накручуйте локони на гарячу плойку або бігуді. Цікаво виглядає варіант, коли волосся у фронтальній зоні завите від обличчя.

Голлівудські локони: як повторити найпопулярнішу зачіску кінозірок

Коли всі завитки будуть сформовані, потрібно обережно прочесати їх. Використовуйте гребінь із рідкими зубцями, щоб не пошкодити локони. Укладіть їх руками.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоб продовжити життя зачісці, потрібно використовувати лак з еластичною фіксацією та додатковим блиском. Так волосся виглядатиме більш доглянуто і збереже форму.

Нагадаємо, як підібрати ідеальну стрижку до форми обличчя.