“Голос країни-11“: переможцем шоу став учасник з команди Наді Дорофєєвої

Автор: Анастасия Березовская

Ось і завершився головний вокальний проєкт українського телебачення, і стало відомо, хто ж став переможцем "Голосу країни-11". Сергій Лазановскій з команди Наді Дорофєєвої обійшов трьох своїх конкурентів у фіналі, пройшов три етапи відбору і названий кращим виконавцем України.

“Голос країни-11“: переможцем шоу став учасник з команди Наді Дорофєєвої - today.ua

У неділю, 25 квітня, відбувся останній ефір вокального проєкту "Голос країни-11". У фіналі змагалися чотири найсильніших вокаліста країни з команд Наді Дорофєєвої, Тіни Кароль, Дмитро Монатика та Олега Винника.

Згідно з правилами шоу учасники повинні були пройти кілька етапів, щоб у фіналі залишилися тільки два вокалісти. У підсумку першим шоу покинув підопічний Винника - Сергій Нейчев. Слідом за ним додому відправився Тьома Паучек з команди Монатика. У фінальному поєдинку билися підопічні Тіни Кароль і Наді Дорофєєвої - Юлія Тимочко та Сергій Лазановскій відповідно. З великим відривом, за результатами голосування глядачів, переміг останній.

"У Сергія є щось більше, ніж талант і гарний голос. У нього дуже велике серце, щира і чесна душа. Таких одиниці і Сергій - неймовірний приклад для кожного", - зазначила співачка Надя Дорофєєва.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

Також зоряний наставник пообіцяла, відправитися на батьківщину Лазановского (село Попельники) і відзначити його перемогу там.

"Дякую всім. Всіх люблю. Це наша перемога", - звернувся до шанувальників щасливий переможець.

За умовами шоу, Сергій Лазановскій, як переможець проєкту, отримає квартиру в Києві, а також можливість виступити на одному з головних музичних фестивалів країни - Atlas Weekend.

Цікаво те, що альтернативним переможцем шоу, за якого голосували глядачі онлайн, став також учасник команди Наді Дорофєєвої, який залишив шоу раніше. Андрій Науменко також зможе виступити на фестивалі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, Тіна Кароль в блискучому комбінезоні вперше наживо заспівала свій новий хіт на сцені шоу.