“Гордість батька“: Олександр Пономарьов показав рідкісне фото з дорослою дочкою

Олександр Пономарьов – батько трьох дітей: рідних доньки та сина, а також прийомної дівчинки – дочки його першої дружини. Разом з українським продюсером Оленою Мозговою успішний співак привітав Зою із 28-річчям у соціальних мережах.

“Гордість батька“: Олександр Пономарьов показав рідкісне фото з дорослою дочкою - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм успішний виконавець поділився чарівним фотознімком. У кадрі Олександр Пономарьов та його прийомна дочка Зоя зображені лежачи на ідеально рівному зеленому газоні. Артист позує в стильній сірій футболці, протисонцевих окулярах і зі смартгодинником на руці. А поряд з ним лежить красуня-блондинка у білій сорочці та трендових протисонцевих окулярах.

"Сьогодні день народження у Зої! Вітаю тебе, доню! Многая і благая літа!" – наголосив у підписі гордий батько.

“Гордість батька“: Олександр Пономарьов показав рідкісне фото з дорослою дочкою Зіркова матуся також привітала дочку у соцмережах, опублікувавши дитяче та сучасне фото Зої.

"Моя вже доросла, але для мене завжди маленька, донечка сьогодні святкує 28 років! Дякую тобі, Боже, що подарував зустріч із такою непересічною особистістю", - зазначила Олена Мозгова у підписі.

З дочкою українського композитора-пісняра та співака Миколи Мозгового Олександр Пономарьов прожив у цивільному шлюбі 10 років. Пара виховувала не лише дочку продюсера від попередніх стосунків, а й спільну дитину – дівчинку Євгенію, яка народилася у 1998 році.
Також у виконавця є син Саша, народжений у 2007 році у шлюбі із Вікторією Мартинюк.

Нагадаємо, Олександр Пономарьов знайшов свою суджену: співак розповів про кохану жінку.