Гороскоп на серпень 2021: Павло Глоба назвав знаки Зодіаку, яких чекають невдачі в кінці літа

Гороскоп на серпень 2021 досить невтішний для чотирьох знаків Зодіаку. Деяких з них чекають конфлікти, інших напружена робота, а когось проблеми зі здоров'ям. Павло Глоба розповів, кому варто підготуватися до важкого періоду в останній місяць літа.

Гороскоп на серпень 2021: Павло Глоба назвав знаки Зодіаку, яких чекають невдачі в кінці літа - today.ua

Близнюки

Астролог стверджує, що у представників цього знака не буде часу на відпочинок. У ледачих за своєю природою Близнюків може накопичитися до кінця літа дуже багато справ, які доведеться робити в останній момент, просиджуючи за роботою години. Поки інші будуть неспішно готуватися до приходу осені, насолоджуючись останніми літніми днями, Близнюкам доведеться попітніти.

Рак

Зірки обіцяють представникам цього знаку конфлікти не тільки з колегами і начальством, але і з рідними і друзями. Павло Глоба радить запастися терпінням і вмінням йти на компроміси і вирішувати проблеми без криків.

Діва

У серпні астролог попереджає Дів з трепетом ставитися до свого здоров'я. Це буде дуже травмонебезпечний період. Також Павло Глоба радить бути обережнішими з вогнем, оскільки є ризик отримати серйозні опіки. Проведіть останній місяць літа в тиші і спокої, відмовтеся від екстриму і не перестарайтеся в тренажерному залі.

Водолій

Астролог радить представникам цього знаку Зодіаку провести серпень, просто пливучи за течією. Нічого не плануйте і не загадуйте. Виконуйте роботу уважно і навчитеся балансувати між бажаннями і можливостями. Павло Глоба попереджає, що можуть виникнути проблеми, але їх легко буде вирішити, якщо вдатися до компромісу.

Нагадаємо, астрологи назвали найурівноваженіші знаки Зодіаку, які не страждають від стресу.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua