“Готова до Третьої світової“: Катя Осадча відреагувала на заяву Симоньян щодо планів РФ

Стало зрозуміло, чому російські окупанти з такою ненавистю вбивають українців, адже по національному російському телебаченню, отак запросто можуть говорити не те, що про знищення своїх колись "братів", а зовсім про глобальну Третю світову війну, а в результаті і ядерну.

“Готова до Третьої світової“: Катя Осадча відреагувала на заяву Симоньян щодо планів РФ - today.ua

Головна пропагандистка Кремля Маргарита Симоньян на весь світ заявила, що чим програти війну Україні РФ краще почне Третю світову, та й взагалі все це закінчить ядерними ударами. Розуміючи, що приліт у відповідь неминучий і для Росії, журналістка змахнула плечима, додавши "ну якщо треба".

В особистому обліковому записі в Інстаграм українська ведуча Катя Осадча опублікувала відео випуску новин у Росії, щоб назавжди запам'ятати, яка велика "вава" в голові у росіян.

"Залишу це тут, щоб розуміти, наскільки масштабним може бути пізд*ць у головах громадян Росії. Готова до Третьої світової... Справді, чому ні, пральних машинок по світу дофіга, а одягу різного ношеного, відправляти та відправляти... А ядерна війна вона буде десь? Чи вони вже собі забронювали місця у спеціальному раю для росіян?"

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katya Osadcha (@kosadcha)

Нагадаємо, Оля Полякова зізналася, де зараз перебуває її мама, яка жила у Росії.