“Грішники відповідатимуть перед Богом“: Ірина Федишин розкритикувала представників ЛГБТ

Автор: Леся Ловіцька

Ірина Федишин негативно висловилася щодо представників сексуальних меншин. Українська співачка заявила, що вони відповідатимуть за свої вчинки перед Богом.

“Грішники відповідатимуть перед Богом“: Ірина Федишин розкритикувала представників ЛГБТ - today.ua

Виконавиця хіта "Долоньки" не вирізняється толерантним ставленням до представників ЛГБТ-спільноти. Вона чесно заявила про це у розмові з журналісткою Аліною Доротюк. Ірина висловила впевненість, що геї та лесб'янки знищують свої душі.

“Грішники відповідатимуть перед Богом“: Ірина Федишин розкритикувала представників ЛГБТ Федишин входила до українського журі музичного конкурсу "Євробачення-2022", багато учасників якого пропагують свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Артистка запевнила, що спробувала абстрагуватися від їхньої позиції. При цьому вона не розділяє таких поглядів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Незважаючи на те, що ЛГБТ-спільнота – для мене це великий гріх, я це не розумію, я цих людей не засуджую, бо це їхнє життя, і вони самі його руйнують. Якщо вам так подобається... Ми всі будемо відповідати перед Богом. Я чітко знаю, що це важкий гріх, але кожен робить висновки, ми всі різні... Будь ласка, вам подобається руйнувати себе - руйнуйте... На "Євробаченні" ми бачимо багато таких учасників - це було для мене важко. Але я теж це абстрагувала", – наголосила співачка.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Уродженка Львова оскандалилася на "Євробаченні", поставивши нуль балів учаснику Ochman із Польщі. Звукорежисер Володимир Бебешко назвав Ірину Федишин дівчиною, з якої "ніколи не вийде село".