Григорій Решетник показав нове фото зі зйомок шоу “Холостячка-2“

Зйомки другого сезону реаліті "Холостяка" в повному розпалі. Головною героїнею проєкту стала успішна українська співачка Злата Огневич, яка прийшла на шоу, щоб зустріти чоловіка і створити сім'ю.

Григорій Решетник показав нове фото зі зйомок шоу “Холостячка-2“ - today.ua

Український ведучий Григорій Решетник, який веде на СТБ романтичні реаліті-шоу "Холостяк" і "Холостячка" поділився з шанувальниками новим фото зі зйомок другого сезону проєкту.

"Холостячка". Скоро", - зазначив він в публікації.

У кадрі ведучий і співачка постали спиною до камери, йдучи стежкою. На Григорії надітий чорний піджак, біла сорочка і туфлі. Злата Огневич виглядає розкішно в яскравій сукні на бретелях із зав'язками на спині. Її волосся розпущене і завите в елегантні локони. Образ зірки завершують білі босоніжки з цікавим фактурним каблуком.

Шанувальники шоу залишили свої схвильовані коментарі, передчуваючи новий сезон "Холостячки".

"Злата? Красуня", "Це просто Топчик. Прекрасні", "Клас", "Яка красива "Холостячка". Сезон буде бомба", "Вау як красиво, який образ шикарний у Злати. І ще й інтрига така. Ну як дочекатися осені?" - пишуть фоловери.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Грігоріі̆ Решетнік • RG (@grisha_reshetnik)

Телеканал СТБ поки не знайомив публіку з учасниками проєкту, проте, за словами, Злати Огневич, вона вже встигла покласти око на одного з претендентів на своє серце. За традицією, новий сезон реаліті повинен стартувати восени - у жовтні.

Нагадаємо, "Холостячка" Злата Огневич в напівпрозорому платті розповіла про перше побачення.