Григорій Решетник вперше показав свою родину в повному складі

Григорій Решетник - багатодітний батько. Вперше ведучий шоу «Холостячка» показав фотографію своєї прекрасної сім'ї в повному складі. На знімку постали троє синів зірки і його прекрасна дружина.

Григорій Решетник вперше показав свою родину в повному складі - today.ua

Український ведучий підкорив шанувальників публікацією щасливої сімейної фотографії, зробленої у квартирі Григорія в Києві. На тлі красиво прикрашеною новорічної ялинки зібралися старші діти артиста, його кохана дружина і новонароджене маля.

Дружина ведучого раніше публікувала фото з маленьким хлопчиком, але досі зоряна сім'я не наважується показати його личко публіці. Григорій Решетник вперше показав свою родину в повному складі

"Щасливого Різдва. Бажаємо вам щасливих свят і удачі», - підписав знімок Григорій Решетник.

Вся сім'я на фотографії одягнена в схожий одяг: старші хлопчики й глава сімейства вбралися в білі сорочки та темні штани, меншенький позує у тата на руках у білих повзунках, а красуня-мама в коротенькому білому платті. Григорій Решетник вперше показав свою родину в повному складі Григорій Решетник отримав масу приємних коментарів від шанувальників. Зірку назвали ідеалом чоловіка і прикладом для всіх.

«Один із прикладів яким повинен бути Чоловік (з великої літери) класні !!», «Яка прекрасна у вас сім'я!», «Ви дуже красива сім'я», - пишуть фанати.

Нагадаємо, дружина Григорія Решетника розповіла, скільки скинула після пологів і показала свій прес.