Сумні очі та сивина на скронях: у Мережі активно обговорюють нове фото Володимира Зеленського

Володимир Зеленський є наймолодшим президентом України, а також першим главою держави, котрий, перш ніж стати біля керма країни, не мав жодного відношення до політики (крім гумористичного шоу "Слуга народу"). Президентський термін дається новоспеченому політику нелегко, що, як вважає публіка, далося взнаки на його зовнішньому вигляді.

Сумні очі та сивина на скронях: у Мережі активно обговорюють нове фото Володимира Зеленського - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм український президент Володимир Зеленський опублікував нове фото після ранкового тренування.

"Доброго спортивного ранку. Сушу кофту. До побачення, вчорашня вечеря. Заслужив обід", - зазначив політик, супроводживши публікацію хештегом "Здорова Україна".

У кадрі політик з'явився у чорній спортивній кофті. Проте вся увага була прикута до його сумних очей і сивини у волоссі. Варто зазначити, що з величезної кількості коментарів багато виявилися негативним. Українці цікавляться, "чому на депутатів не поширюються правила, які придумали для всіх Українців", лають за радісні селфі, поки в країні бардак, та багато іншого.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

"Сумні очі, посивіле волосся... це ціна "президентства"... чи це того коштувало...", "Сідий дядько", "Вова, суші весла", "Красівець", "Перший спортивний президент", "До церкви іди покайся, який спорт", "Сухарі час сушити", "Головне, щоб штани сушити не довелося", "Добре, що хоч тобі весело, таке в країні наробили", "Моя ти бубонька, обідик заслужив! Як ми раді за тебе! !!Хоч у когось все зашибісь!" – пишуть фоловери.

Нагадаємо, Володимир Зеленський продав будинок та переїхав на президентську дачу. Глава держави розповів, де житиме після завершення президентського терміну.