Сумний і в окулярах: як зараз виглядає втрачаючий зір Сергій Бабкін

Сергій Бабкін намагається не втрачати надії зберегти зір, проте ситуація дійсно складна. Артист відмовився від соціальних мереж, оскільки практично нічого не бачить поблизу. Новини про музиканта повідомляє його дружина через свій особистий аккаунт в Інстаграм.

Сумний і в окулярах: як зараз виглядає втрачаючий зір Сергій Бабкін - today.ua

У Інстаграм-сторіз Сніжана Бабкіна публікує фото і відео чоловіка, що стрімко втрачає зір.

Перед поїздкою до Києва Сергій взяв участь у фотосесії. У кадрі артист з'явився з досить сумним виразом обличчя і в стильних окулярах з круглою оправою. На ньому надіті картаті штани та коричнева сорочка під шкіру. Бабкін відпустив бороду і, мабуть, знову відрощує довге волосся. Сумний і в окулярах: як зараз виглядає втрачаючий зір Сергій Бабкін Попри те, що обличчя співака завжди прикрашає посмішка, його очі передають всі його переживання. Звичайно ж, Сергій Бабкін, який самостійно пише собі тексти та мелодії, боїться втратити те, що йому дуже дорого, і що приносить йому гроші.

Виконавець знаходить розраду в медитації, намагаючись відігнати від себе погані думки. Навіть по дорозі до Києва в поїзді Сергій і Сніжана Бабкіни сіли в позу лотоса і зайнялися духовною практикою. За словами зірок, після цього вони відчули себе немов під «кайфом». Сумний і в окулярах: як зараз виглядає втрачаючий зір Сергій Бабкін Нагадаємо, Сергій Бабкін оголосив про свою важку хворобу. Артист з кожним днем втрачає зір, готуючись вирушити на складну операцію до Австрії.