Грузить фури та розбирає гуманітарку: Віра Брежнєва показала, як допомагає українцям у Варшаві

Багато українських знаменитостей з початку війни роблять все можливе, щоб підтримати свою країну, привернути увагу світу до того, що відбувається. Хтось дає концерти, хтось збирає гроші, а дехто навіть працює руками. Виявляється, Віра Брежнєва чудово управляє вилковим навантажувачем, на якому попрацювала на складі у Польщі.

Грузить фури та розбирає гуманітарку: Віра Брежнєва показала, як допомагає українцям у Варшаві - today.ua

Українська співачка, екс-учасниця гурту "ВІА Гра", дружина відомого композитора Костянтина Меладзе, попри свою роботу в Росії, покинула країну-агресор та підтримала Батьківщину. Днями Віра Брежнєва приїхала до Варшави, щоб допомогти із сортуванням гуманітарної допомоги українцям, які постраждали від війни.

"Три дні тому, коли прилетіла до Варшави – порадував цей напис. Підтримка та абсолютна гостинність. Дякую, Польща", - зазначила Віра Брежнєва, опублікувавши фото банера з написом "Ми з вами!" на тлі краєвиду в кольори українського прапора.

Грузить фури та розбирає гуманітарку: Віра Брежнєва показала, як допомагає українцям у Варшаві Виконавиця прилетіла до столиці, щоб попрацювати в Help Ukraine Centre. Виявляється, Віра Брежнєва вміє керувати електричним навантажувачем, з яким впоралася не гірше за будь-якого чоловіка. Грузить фури та розбирає гуманітарку: Віра Брежнєва показала, як допомагає українцям у Варшаві

"Працюючи з гуманітарною допомогою весь цей час, мене не перестають розчулювати послання одних людей чи дітей – іншим. На жаль, не всі послання доходять адресатам. Бо вантажі часом проходять кілька етапів сортувань. Але мене такі милі знаки підтримки дуже зігрівають", - поділилася Віра Брежнєва.

Ранок на складі для співачки розпочався з рокли. З огляду на те, що в центрі не вистачає чоловіків, жінкам доводиться виконувати абсолютно будь-яку роботу. Грузить фури та розбирає гуманітарку: Віра Брежнєва показала, як допомагає українцям у Варшаві

"Крім чоловіків ще потрібні: фури 20 тонники. І продукти харчування! Для людей в Україні, які вимушено покинули свої домівки. Продукти, що не швидко псуються. Будь-який об'єм, але чим більше, тим краще! Якщо ви хочете допомогти – покваптесь, я розвантажу вашу машину!" – жартома відзначила співачка.

Нагадаємо, Тіна Кароль поклала око на одного з героїв Маріуполя: "Познайомитись би".