Густе домашнє згущене молоко нашвидкуруч: два рецепти, які варто спробувати

Домашнє згущене молоко виходить набагато смачніше і корисніше магазинного. Приготувати згущене молоко своїми руками з простих продуктів зовсім не складно.

Густе домашнє згущене молоко нашвидкуруч: два рецепти, які варто спробувати - today.ua

Згущене молоко за півгодини

Інгредієнти:

  • 1 л молока 3,2%
  • 200 г цукру

Спосіб приготування:

У широку каструлю або сотейник вилийте молоко, додайте цукор і перемішайте. Поставте місткість на середній вогонь. Коли маса закипить, зменшіть інтенсивність нагрівання до мінімального.

Уварювати молоко з цукром необхідно при періодичному помішуванні, щоб маса не пригоріла. Час приготування згущеного молока займе близько 35 хвилин. Потім зніміть каструлю з плити, залиште остигати.

Густе домашнє згущене молоко нашвидкуруч: два рецепти, які варто спробувати Варене згущене молоко в домашніх умовах

Інгредієнти:

  • 1 л молока 3,2%
  • 160 г цукру
  • 1 щіпка харчової соди

Спосіб приготування:

Молоко змішайте з цукром і содою, перелийте в каструлю з товстим дном. Чим більший діаметр посуду, тим швидше уварюватиметься суміш. Варіть солодкий молочний сироп на слабкому вогні, постійно помішуючи.

Готується варене згущене молоко близько години. Продукт набуде приємного карамельного відтінку. Якщо продовжити процес приготування ще на 15 хвилин, то згущене молоко стане ще густішим і темнішим.

Смачного!

Дізнайтесь також, як відрізнити в магазині натуральне згущене молоко від фальсифікату. Основні ознаки небезпечної підробки.