“Хоче бути солдатом“: Олена Зеленська розповіла про страшне рішення в її родині

Війна мала безпосередній вплив на сім'ю Олени та Володимира Зеленських. Крім того, що президент і перша леді за останні чотири місяці практично не бачилися, було переглянуто цінності та життєві пріоритети всіх членів сім'ї.

“Хоче бути солдатом“: Олена Зеленська розповіла про страшне рішення в її родині - today.ua

Наприклад, донька українського президента, яка до війни хотіла вступати до ВНЗ за кордоном, наразі твердо вирішила, що її місце в Україні. 16-річна Олександра планує подавати документи до навчальних закладів Києва. А ось син Володимира Зеленського та Олени Зеленської – 9-річний Кирило налаштований стати солдатом.

В інтерв'ю престижному виданню The Economist перша леді України зізналася, що стурбована рішенням сина. І сподівається на те, що коли спадкоємець підросте, ми житимемо у мирній та стабільній країні. “Хоче бути солдатом“: Олена Зеленська розповіла про страшне рішення в її родині

"Я дуже сподіваюся, що коли йому виповниться 18, у нас буде багато років життя у вільній та мирній країні. Наразі життя та Україна здаються далекими від цього. Найстрашніше, що він усім каже, що хоче бути солдатом", - зазначила Олена Зеленська.

Нагадаємо, нові фото стильної першої леді Олени Зеленської підкорили шанувальників. Дружина українського президента у трендовому синьому костюмі та з стильною зачіскою знялася для престижного видання.