“Хоче, як її тато, жити вічно“: донька Путіна зробила підтяжку обличчя у Німеччині

За офіційними даними, у російського диктатора дві доньки, однак у пресі часто говорять про його позашлюбних дітей. З'ясувалося, що молодша дочка Володимира Путіна Катерина Тихонова систематично літає до Німеччини, щоб робити особливу процедуру з підтяжки обличчя. Витрачає вона на це не менше 4300 доларів.

“Хоче, як її тато, жити вічно“: донька Путіна зробила підтяжку обличчя у Німеччині - today.ua

Видання Mirror з посиланням на бортові журнали повідомляє, що донька Путіна, народжена у шлюбі з екс-першою леді Людмилою Путіною, літала в Німеччину понад 50 разів.

"Дочка Путіна витратила тисячі євро на дивну косметичну процедуру - вона, як і її тато, хоче бути молодшою і жити вічно?" – запитують західні ЗМІ.

“Хоче, як її тато, жити вічно“: донька Путіна зробила підтяжку обличчя у Німеччині“Хоче, як її тато, жити вічно“: донька Путіна зробила підтяжку обличчя у Німеччині Відомо, що в Європі, проти якої жадібно і люто виступає її татко, Тихонова робить унікальну процедуру, яку також дуже любить американська теледіва Кім Кардаш'ян. Йдеться про плазмоліфтинг.

У ході маніпуляції у клієнта беруть кров та витягають із неї плазму за допомогою спеціального обладнання. Після цього плазму вводять в обличчя, і відбувається природний процес омолодження та підтяжки обличчя.

“Хоче, як її тато, жити вічно“: донька Путіна зробила підтяжку обличчя у Німеччині Варто зазначити, що доньці Путіна лише 35 років, а вона вже активно омолоджується. Подібними косметичними процедурами, ботоксом, а то й пластичною хірургією бавиться і її батько, який з роками взагалі перестав бути схожим на себе.

Нагадаємо, стало відомо, що Путін переніс операцію і перебуває у тяжкому стані - напівтруп.