“Холостячка 2“: з ким попрощалася Злата Огневич в четвертому випуску

Коло потенційних претендентів на щасливі відносини з головною героїнею в шоу "Холостячка 2" звужується. У четвертому випуску реаліті Злата Огневич відправила по домівках егоїста і чоловіка, який так і залишився у френдзоні.

“Холостячка 2“: з ким попрощалася Злата Огневич в четвертому випуску - today.ua

Епізод з захоплюючим катанням на гідроелектрофойлі (моторизована дошка для серфінгу), на жаль, закінчився поїздкою додому з проекту "Холостячка 2" для Богдана Коломейко. 33-річний бізнесмен повинен був провести зі Златою Огневич індивідуальне побачення удвох, але до них приєднався Макс Тарапата.

Макс в ході катання на гідроелектрофойлі намагався якомога більше часу і уваги приділяти "холостячці", тоді як Богдан намагався зачарувати її своїм умінням відмінно триматися на дошці. Стратегія Макса виявилася більш виграшною, пізніше Коломейко ще й назвав лицемірами інших учасників шоу, тому й покинув проект. “Холостячка 2“: з ким попрощалася Злата Огневич в четвертому випуску Відомий болгарський спортсмен і співак Васко Младенов покинув проект не через свої помилки. Злата Огневич зізналася, що її почуття до нього можна назвати теплими, але романтики в них немає.

"Ти дуже позитивний і милий, дуже творчий, але наші відносини були більш дружніми, ніж романтичними", - сказала Злата Огневич тенісистові.

Нагадаємо, головна героїня шоу "Холостячка 2" Злата Огневич у вільний від зйомок час не забуває про шанувальників. Співачка зробила фото в боді, показавши переваги своєї фігури ...