Холостячка-2 зі Златою Огневич: проект покинув один із найчарівніших чоловіків

Українська співачка Злата Огневич обожнює турботу, але ненавидить, коли на неї тиснуть. У черговому випуску реаліті Холостячка-2 стало на одного претендента на руку та серце головної героїні менше. Чоловік зазнав фіаско через свою наполегливість та бажання бути ідеальним…

Холостячка-2 зі Златою Огневич: проект покинув один із найчарівніших чоловіків - today.ua

Сьомий тиждень проекту Холостячка-2 зі Златою Огневич пройшов у сонячній Одесі. Учасники реаліті жили в одному будинку, щоб Злата Огневич могла перевірити, як чоловіки поводяться у побуті. Вдалу тактику вибрав Максим Тарапата, запросив дівчину на пляж, а потім приніс їй вечерю в ліжко. Такі милі знаки уваги зачарували співачку, і вона вручила Максу троянду.

Вечірку в гавайському стилі влаштували для Злати Огневич Олег Плахотнюк та Дмитро Шевченко. Хлопці здорово порадували Холостячку і подарували їй масу позитивних емоцій.

Стоматолог Роман Васильєв вирішив запросити Злату Огневич на побачення і покататися на конях. Але чоловік не врахував, що тендітна жінка може відчувати страх. Злата поскаржилася, що Роман тиснув на неї, змушував осідлати коня, який навіть намагався скинути Огнєвич. Холостячка-2 зі Златою Огневич: проект покинув один із найчарівніших чоловіків

"Відчувала психологічний тиск з боку Романа. Я відчувала роздратування, образу і десь навіть легкий гнів. Все мало йти за його планом, і мені він просто не залишав вибору", - заявила Злата Огневич після побачення з Романом Васильєвим.

Після пережитого головна героїня проекту на церемонії троянд відправила Романа додому. Крім того, Холостячка додала, що Роман прагне бути у всьому ідеальним і того ж вимагає від оточуючих. Злата Огневич хоче бути самою собою, а не ідеальною людиною.

Нагадаємо, екс-учасник проекту "Холостячка-2" розповів, хто пройде у фінал реаліті та завоює серце Злати Огневич.