“Холостячка“ Злата Огневич отримала від учасника шоу подарунок, про який мріяла все життя

Черговий випуск реаліті-шоу "Холостячка 2" вийшов дуже захоплюючим і цікавим не тільки для глядачів, але і для головної героїні проекту. Злата Огневич отримала подарунок, про який мріяла все своє життя ...

“Холостячка“ Злата Огневич отримала від учасника шоу подарунок, про який мріяла все життя - today.ua

Здійснити мрію "співаючої принцеси" зумів наймолодший претендент на її руку і серце. Влад Ясько дізнався, про що мріяла Злата Огневич в дитинстві. Молодша сестра "Холостячки" Юлія розповіла Владу, що та мріяла отримати в подарунок тамагочі і ляльку Барбі.

Влад Ясько готував сюрприз для Злати Огневич весь тиждень. У третьому випуску шоу "Холостячка 2" хлопець подарував головній героїні тамагочі і ляльку Барбі в стильному піджаку на іграшковому автомобілі з Кеном. До слова, контакти сестри Злати Огневич Владу дав провідні реаліті Григорій Решетник. Ясько зв'язався з Юлією по відеозв'язку і розпитав її про мрії дитинства героїні проекту. “Холостячка“ Злата Огневич отримала від учасника шоу подарунок, про який мріяла все життя Підготовлений заздалегідь сюрприз Влад Ясько вручив Златі Огневич під час церемонії троянд, чоловік відвів дівчину в затишне місце, де і підніс їй презент. Крім того, наймолодший учасник шоу "Холостячка 2" подарував Златі жакет. Пошиття двох жакетів з однакової тканини, але різного розміру для Огневич і ляльки Барбі хлопець замовляв спеціально.

У третьому випуску реаліті "Холостячка 2" Злата Огневич відправила по домівках каскадера Пашу. Хлопець розчарував головну героїню проекту своєї неготовністю до серйозних стосунків. На церемонії троянд шоу покинув Ілля, з яким Злата, за її ж зізнанням, могла б тільки дружити.

Нагадаємо, у другому випуску "Холостячка 2" один з учасників побажав невдачі головній героїні на проекті. Чим образила і розлютила Злата Огневич хлопця?