“Холостячка“ - фінал: Злата Огнєвіч у весільній сукні зробила остаточний вибір

Фінальний випуск реаліті-шоу "Холостячка-2" завершився романтичною пропозицією руки та серця та зворушливим освідченням у коханні. Злата Огнєвіч зробила свій вибір…

“Холостячка“ - фінал: Злата Огнєвіч у весільній сукні зробила остаточний вибір - today.ua

Головна "Холостячка" країни Злата Огнєвіч більше не холостячка! Співачка освідчилася в коханні та прийняла пропозицію руки та серця від Андрія Задворного. Роман Свечкоренко та Дмитро Шевченко залишили проект на самоті.

За визнанням самої Злати Огнєвіч, який повернувся в 11 випуск проекту "Холостячка 2" Роман Свечкоренко не встиг проявити себе, він втратив дуже багато часу, коли вирішував свої питання з розлученням. На церемонії троянд Злата Огнєвіч з'явилася у розкішній весільній сукні з глибоким декольте до рівня талії.

Дмитро Шевченко зробив пропозицію руки та серця. Сцена була дуже гарна, проте Дмитру Злата Огнєвіч відмовила... Чоловік одразу ж покинув церемонію, витираючи сльози. “Холостячка“ - фінал: Злата Огнєвіч у весільній сукні зробила остаточний вибір Неймовірно зворушливо освідчився Андрій Задворний і запевнив "Холостячку", що хоче зробити її щасливою. Злата Огнєвіч відповіла Андрію заповітне "Так" і додала, що її закоханість переросла у кохання.

Переможець шоу "Холостячка" обійняв та поцілував свою кохану, надів на її палець обручку. Злата Огнєвіч у своїй виглядала дуже щасливою.

Нагадаємо, Злата Огнєвіч планує весілля із переможцем шоу "Холостячка 2". Про що мріє співачка?