«Холостячка» Ксенія Мішина досі не знайома з батьками Еллерта: «Я не хочу»

«Холостячка» вже встигла познайомити свого обранця з татом. Зробила вона це прямо в ефірі телешоу. Цікаво те, що Ксенія Мішина своєю чергою поки ще з батьками Сашка Еллерта не знайома. Гуморист розповів, чому так.

«Холостячка» Ксенія Мішина досі не знайома з батьками Еллерта: «Я не хочу» - today.ua

Ксенія Мішина в рамках проєкту «Холостячка» напередодні фіналу познайомила з татом двох претендентів на своє серце - Олександра Еллерта та Олексія Тригубенко. Чоловік у виборі супутника життя для дочки схилявся на бік бізнесмена, ніж гумориста, проте не ліз зі своїми порадами й дав Ксюші самостійно прийняти рішення.

Попри те, що Еллерт і Мішина вже живуть разом, Саша досі не познайомив кохану з батьками. Річ у тому, що живуть вони на Донбасі та на сьогоднішній час потрапити туди дуже проблематично.

Звичайно, є такі засоби, як Skype і Viber, що дозволяють провести онлайн зустріч, але Олександр таку можливість навіть не розглядає.

«Я не хочу першу зустріч з жінкою, яку люблю, знайомити, як ось в цих стереотипних гумористичних програмах. Коли батьки сидять в трусах, а потім випадково встають. Я не хочу ...», - зазначив сценарист студії «Квартал 95».

За словами Еллерта, він хоче, щоб його дівчина познайомилася з мамою наживо, тому що він знає, яка в нього прекрасна й активна мама. А через екран смартфона або ноутбука це буде повною мірою передати складно.

«Я хочу наживо. Я прекрасно розумію, як буде реагувати мама, яка вона жива людина, яка вона активна. Я вважаю, що жива зустріч набагато крутіше буде», - підкреслив гуморист.


Нагадаємо, Ксенія Мішина зрадила Олександру Еллерту, якого вона вибрала собі в супутники життя на шоу «Холостячка». Дівчина опинилася в ліжку з іншим.

Копія тата: Середній син Бекхема захоплює зовнішньою схожістю зі знаменитим батьком
Середній син Вікторії та Девіда Бекхема вперше прикрасив обкладинку журналу. 18-річний Ромео вразив своєю схожістю зі знаменитим батьком в тому ж віці...
Українці зможуть отримувати по дві пенсії: яким буде розмір виплат при середній зарплаті
З 2021 роки українці можуть почати відкладати собі на другу пенсію, щоб на старості років відчувати себе більш захищеними, ніж нинішні пенсіонери. При...
Зарплати вчителів в Україні зростуть на 20%
Зарплата вчителів в Україні знову зростуть. У Кабміні затвердили нову тарифну сітку для розрахунку заробітної плати працівникам бюджетних установ. Хор...
«Дуже схожі»: Ірина Федишин показала свою люблячу бабусю
Ірина Федишин поділилася ніжним сімейним фото, на якому постала разом зі своєю бабусею. Зірка повідомила, що сім'я святкує її 83-й день народження. Ша...
У “Нафтогазі“ розповіли, скільки українці заощадять з новими тарифами вже у лютому
Українці зможуть заощадити на оплаті газу після введення Кабміном граничної ціни на газ для населення 6,99 грн/куб. Уже в лютому побутові споживачі за...