“Холостячка“ Ксенія Мішина та Олександр Еллерт відповіли на чутки про їх розставання

"Холостячка" Ксенія Мішина та Олександр Еллерт посіяли чутки, що їх відносини закінчилися. Закохані перестали ділитися спільними фотографіями і не показувати один одного в сторіз. Але, нарешті, інтрига розкрилася, і стало відомо, пара все ще разом чи ні.

“Холостячка“ Ксенія Мішина та Олександр Еллерт відповіли на чутки про їх розставання - today.ua

Українська актриса і гуморист знову змусили пресу про себе говорити. Після того як їх популярність трохи зійшла на «ні», Ксенія Мішина та Олександр Еллерт стурбували фанатів, породивши чутки про те, що вони розлучилися. Шанувальники закидали їх стурбованими повідомленнями про те, невже все, казка закінчилася.

Річ у тому, що після того, як на екрани вийшов фінал першого сезону "Холостячка", в якому Мішина вибрала Еллерта, вони оголосили, що вже кілька місяців живуть разом. Відтоді закохані постійно з'являлися в сторіз один одного: вони розповідали про своє сімейне життя, про романтичні сюрпризи і подорожі. Але в один момент все це припинилося. А причиною став від'їзд Ксенії в Хорватію, де вона два тижні перебувала на зйомках. Повернувшись в Україну, також не було ніяких спільних публікацій.

Як же були раді шанувальники, коли Олександр показав, що його відносини з Ксюшею все ще живі. У Інстаграм-сторіз гуморист завантажив чергове жартівливе відео, на якому показав свою красуню-кохану, якій він простягає ложку з ікрою.

"Кохана, дивись ... яку ікру я буду їсти", - зазначив в ролику Еллерт, розсмішивши Мішину.

Ось таким ось простим способом закохані спростували всі чутки про те, що вони розлучилися.


Нагадаємо, стало відомо, хто стала героїнею другого сезону "Холостячка".