“Холостячка“ Ксенія Мішина і Еллерт планують народження дитини

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина та її обранець Олександр Еллерт планують найближчим часом завести дітей. Актриса відверто розповіла про сімейні плани.

“Холостячка“ Ксенія Мішина і Еллерт планують народження дитини - today.ua

Як зізналася відома українська актриса Ксенія Мішина, вони з Олександром Еллертом вже замислюються про продовження роду. Пара, яка утворилася на реаліті-шоу "Холостячка", мріє про дітей.

Екс- "холостячка" Ксенія Мішина хоче народити коханому двійнят в майбутньому. Цікаво, що мрії про дітей у пари дуже схожі, з тією лише різницею, що Олександр Еллерт мріє від близнюків. “Холостячка“ Ксенія Мішина і Еллерт планують народження дитини Відповідаючи на запитання шанувальників Ксенія Мішина прикріпила романтичне фото з Еллертом, яке було зроблено під час відпочинку. Пристрасний поцілунок пари став додатковим доказом, що Ксенія і Олександр вже приступили до реалізації своїх планів щодо дітей.

До речі, нещодавно "Холостячка" Ксенія Мішина погуляла на весіллі своєї кращої подруги. В ході свята актриса стала роздумувати про справжню дружбу та дійшла висновку, що запорукою міцної дружби є відсутність очікувань і вимог щодо один одного. “Холостячка“ Ксенія Мішина і Еллерт планують народження дитини

"Дружити ні заради чогось, а тому-що разом легко і добре", - упевнена Ксенія Мішина.

Нагадаємо, раніше Ксенія Мішина усвідомила свою головну місію після того, як з'їздила в гори.