“Холостячка“ Ксенія Мішина і Еллерт в дитинстві - чудові архівні фото закоханих

«Холостячка» Ксенія Мішина та Олександр Еллерт на сьогоднішній час є однією з найпопулярніших пар. Після завершення проєкту, в якому актриса прийняла пропозицію гумориста, шанувальникам дуже цікаво дізнатися про них все.

“Холостячка“ Ксенія Мішина і Еллерт в дитинстві - чудові архівні фото закоханих - today.ua

Українська актриса Ксенія Мішина пішла на проєкт «Холостячка», щоб знайти любов, оскільки в звичайному житті, з усіма зйомками та шоу, у неї на прості побачення не має часу. Саша Еллерт став ідеальним кандидатом на її серце, підкоривши її ще з першого ефіру.

Після фіналу шоу закохані почали жити разом і тепер постійно радують шанувальників новинами про їхнє особисте життя.

Днями Саша опублікував в Інстаграм-сторіз колаж з фотографій, показавши свою та Ксюшину дитячі фотографії.

На архівному знімку Мішина зображена в милому блакитному платтячку з білими оборками, білих шкарпетках і туфельках, а її зачіску прикрашає білосніжний бант. Дівчинка позує, сидячи на табуретці біля столика, і ніби говорить з кимось телефоном. “Холостячка“ Ксенія Мішина і Еллерт в дитинстві - чудові архівні фото закоханих Виросла Ксенія Мішина в Севастополі, а її батьки розлучилися ще коли актриса навчалася в школі. Цікаво те, що вони були проти її вступу в театральне училище і наполягли, щоб дівчина йшла в економічний інститут.

Також на зображенні, яким поділився Еллерт в сторіз, є його дитяча фотографія. На ній маленький Сашко зображений на природі, одягнений в спортивні штани та сорочку. Гуморист виріс на західній Україні й виховувався тільки матір'ю, яка працювала вчителькою.

Нагадаємо, «Холостячка» Ксенія Мішина розповіла про першу сварку з Сашком.