“Холостячка“ Ксенія Мішина назвала головне призначення жінки

"Холостячка" Ксенія Мішина дуже любить подискутувати в своєму особистому мікроблозі та ділиться з шанувальниками своїми думками про все, що її оточує. На цей раз українська актриса торкнулася теми призначення жінки. І якщо всі думають, що це продовження роду - то це зовсім не так.

“Холостячка“ Ксенія Мішина назвала головне призначення жінки - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм головна героїня першого сезону реаліті-шоу "Холостячка" поділилася з шанувальниками серією фотографій, мабуть, зроблених під час її недавньої подорожі в Домініканську Республіку. У кадрі Ксенія Мішина постала в роздільному купальнику в стилі ретро, що складається з топа і плавок із завищеною лінією талії. Волосся актриса прибрала в високий пучок, а обличчя прикрила сонцезахисними окулярами, які їй подарував бойфренд і переможець проєкту Олександр Еллерт.

"Знаєте, яке головне призначення жінки? Навчитися кайфувати від себе!!! І тоді весь світ буде кайфувати разом з нею", - зазначила екс-"Холостячка" в підписі.

“Холостячка“ Ксенія Мішина назвала головне призначення жінки У підписі до публікації Ксенія Мішина розповіла, що помітила цікаву закономірність: якщо в житті щось йде не так, щось виводить з рівноваги, висмоктує енергію, то завжди можна знайти те, чим можна надихнутися - буденні речі, пейзажі і навколишня простота.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Мішина (@ misha.k.ua)

"У нас завжди є вибір, як реагувати і на що витрачати себе і свою енергію!" - підсумувала актриса.

Нагадаємо, Леся Нікітюк вперше зізналася, чому насправді відмовилася від участі в шоу "Холостячка".