«Холостячка» Ксенія Мішина похвалилася дорогим подарунком від Еллерта

«Холостячка» Ксенія Мішина розповіла про розкішний подарунок, який вона отримала від свого коханого, гумориста Олександра Еллерта. Більш того, презент їй дістався раніше терміну через її нетерплячість та жіночу інтуїцію.

«Холостячка» Ксенія Мішина похвалилася дорогим подарунком від Еллерта - today.ua

Після того як прихильники закидали зірку питаннями про те, що це у неї за красиві окуляри нові з'явилися, актриса розповіла історію про те, як зіпсувала сюрприз від коханого на 14 лютого.

За словами Ксенії Мішиної, напередодні вильоту в Домінікану, вона з коханим і дітьми приїхала в аеропорт і побігла по своїх улюблених магазинах. Заглянувши в салон з сонцезахисними окулярами, їй дуже сподобалися саме ці, але глянувши на ціну, вона зрозуміла, що не може собі їх зараз дозволити.

«Подивилася на ціну, засмутилася. Думаю, ну, ще летіти з дітьми на відпочинок. Зараз і так купа розтрат. Загалом, зрозуміло - не бачити мені цих окулярів», - зазначила «Холостячка».

Після цього все сімейство вирушило в кафе, щоб перекусити. Повернувшись з дамської кімнати, Ксюша побачила, що Саші немає за столом. Вона подумала, що він міг побігти їй за подарунком, і повернулася в магазин окулярів, де і застала Еллерта.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Мішина (@ misha.k.ua)

«Відповідаючи на питання, це Dior», - підкреслила Ксенія Мішина.

Актриса додала, що Саша був дуже засмучений тим, що вона розкрила його плани. Завдяки цьому Мішина отримала свій подарунок на День всіх закоханих раніше терміну. «Холостячка» Ксенія Мішина похвалилася дорогим подарунком від Еллерта

«Дівчатка, хочу вам порадити, якщо ваші чоловіки роблять вам подібні сюрпризи, не викривайте їх завчасно. Вони так сильно засмучуються. Я ледве Сашу заспокоїла ... .сохраняйте інтригу разом з ним», - дала пораду підписницям актриса.

Нагадаємо, Ксенія Мішина показала екстремальне фото з Домінікани.