“Холостячка“ Ксенія Мішина показала, як проводить час після розставання з Еллертом

"Холостячка" Ксенія Мішина приголомшила шанувальників новинами про те, що вона кинула Олександра Еллерта. Їх вважали чудовою парою, і люди вірили в те, що все йде до весілля.

“Холостячка“ Ксенія Мішина показала, як проводить час після розставання з Еллертом - today.ua

Після розставання з переможцем першого сезону романтичного шоу "Холостячка" українська актриса здивувала приголомшивим зовнішнім виглядом. Закохані розірвали зв'язок в дуже невдалий момент - на відпочинку в Криму, куди приїхали разом, щоб поніжитися на пляжі, покупатися в Чорному морі, забрати сина Ксенії Мішиної і провести час з її батьками. У підсумку Олександру Еллерту довелося повернутися додому раніше ще й поодинці: він сам проїхав 900 км на авто.

Поки від гумориста немає звісток, зірка серіалу "Фортечна" всіма способами демонструє, що у неї все відмінно. Вона часто робить публікації в Інстаграм-сторіз і не коментує більше відносини з Еллертом, показуючи, як гуляє останні дні з в Криму. “Холостячка“ Ксенія Мішина показала, як проводить час після розставання з Еллертом“Холостячка“ Ксенія Мішина показала, як проводить час після розставання з Еллертом Знову холостячка Ксенія Мішина показала свої стрункі ніжки на пляжі, похвалилася, як її син пірнає в басейн, а також що хлопчик любить раритетні авто.

Однією з останніх її публікацією стало відео, зняте в кабріолеті. Актриса показала, як вона їде під палючим сонцем в футболці без ліфчика, сонцезахисних окулярах і з Гулькою на голові.

Нагадаємо, переможець "Холостячки" Олександр Еллерт прокоментував розставання з Ксенією Мішиною.