«Холостячка» Ксенія Мішина показала приголомшливе фото в купальнику

«Холостячка» Ксенія Мішина похвалилася черговим фотознімком зі спекотної Домінікани. Шанувальники відзначили, що рівень професіоналізму Олександра Еллерта в мистецтві фотографії помітно поліпшується. Актриса похвалилася знімком в купальнику і розповіла, як домогтися такої ж ідеальної засмаги, як у неї.

«Холостячка» Ксенія Мішина показала приголомшливе фото в купальнику - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм українська актриса Ксенія Мішина опублікувала нове фото. Зірка серіалу «Фортечна» позує на піску, в оточенні пальм, на тлі блакитного неба і безмежного Атлантичного океану.

31-річна учасниця шоу «Холостячка» зображена боком та одягнена в красивий роздільний купальник в ретро стилі. Її образ завершують сонцезахисні окуляри та солом'яний капелюшок. У підписі до публікації Ксенія Мішина розповіла про секрет ідеальної засмаги.

«Чіткий симбіоз ваших думок і почуттів може змінити вашу реальність. А чіткі пропорції SPF 50 і кокосового масла створити гарну засмагу ... Друге поки складніше», - написала знаменитість.

Нагадаємо, Леся Никитюк розповіла, чому не візьме участь в шоу «Холостячка». Ведуча категорично відповіла фанатам, натякнувши на те, що її не влаштовує формат проєкту.