«Холостячка» Ксенія Мішина показала свій номер в Хорватії

«Холостячка» Ксенія Мішина на самоті вирушила в подорож. Українська актриса прилетіла до Хорватії, де проведе тиждень, щоб вивчити місцеву мову. Потрібно їй це для нової роботи.

«Холостячка» Ксенія Мішина показала свій номер в Хорватії - today.ua

У Інстаграм-сторіз зірка серіалу «Фортечна» провела рум-тур, показавши, де зупинилася в Хорватії. Жити буде «Холостячка» в центрі Загреба з прекрасним видом на старе місто.

«Невеликий вам рум тур :) де я буду жити найближчий тиждень», - зазначила в публікації актриса.

«Холостячка» Ксенія Мішина показала свій номер в Хорватії Ксенія Мішина показала колоритний коридор, що веде до її номеру, зі світлими стінами і яскравою підлогою. Номер у актриси досить скромний, але зроблений зі смаком. Усередині одна спальня з просторним двоспальним ліжком, столик для сніданків і плазма.

У «Холостячки» дуже простора ванна кімната з заскленою душовою кабіною і красивою мармуровою стільницею. «Холостячка» Ксенія Мішина показала свій номер в Хорватії Напередодні Ксенія Мішина повідомила шанувальникам, що отримала головну роль в новому міжнародному проєкті. Проблема в тому, що її героїня повинна говорити двома мовами: англійською, яку актриса знає, і хорватською, з якою вона не знайома зовсім. Саме тому зірка приїхала в Загреб, де буде відвідувати мовні курси.

Нагадаємо, Ксенія Мішина показала свій образ для шоу пародій. Актриса перевтілилася в співака Олега Винника, примірявши білу перуку і шкіряну куртку.