“Холостячка“ Ксенія Мішина породила чутки про своє розставання з Еллертом

Героїня першого сезону шоу "Холостячка" Ксенія Мішина та її обранець на проєкті Олександр Еллерт породили чутки про своє розставання. Шанувальники переживають, невже прекрасна казка закінчилася і закохані більше не разом. Що ж підштовхнуло їх на такі думки?

“Холостячка“ Ксенія Мішина породила чутки про своє розставання з Еллертом - today.ua

Історія кохання української актриси і гумориста почалася дуже стрімко. Після виходу проєкту "Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, що відразу ж зрозуміла, що Саша - це її чоловік. Закохані з'їхалися незабаром після закінчення зйомок, їх діти здружилися, та й самі вони виглядали дуже закоханими - їздили в романтичні подорожі і на сімейний відпочинок.

Однак в Мережі з'явилася інформація, що зірки розлучилися. ЗМІ говорять про те, що в особистому акаунті в Інстаграм зірка серіалу "Фортечна" видалила всі спільні фотографії з Еллертом, однак на сьогоднішній час всі вони на місці.

Цілком ймовірно, що парочка, яка на час втратила колишню популярність, вирішила привернути до себе увагу, таким чином, породивши чутки про своє розставання. Останньою краплею для шанувальників стала публікація фотографій з дня народження сина Ксенії Мішиної, на яких не було видно ні Олександра Еллерта, ні його дочки Елі, з якої дуже подружився Платон.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Мішина (@ misha.k.ua)

У коментарях фанати підняли шум, цікавлячись у актриси, де ж Сашко і його дочка, невже пара розлучилася, казка закінчилася?

"А де ж улюблений Саша?", "Шкода, що не з вами Саша і Ела", "Схоже що казка закінчена ... ну що ж ... шкода", "Ви що на приколі? Яке "розсталиася"? Взагалі -то у Еллерта часто сторіз з Платоном, і недавно теж були. Все у них окей, так що не наводьте паніку", "Не вистачає на ваших фото і в Сторіс гумору Еллерта", - пишуть користувачі.

“Холостячка“ Ксенія Мішина породила чутки про своє розставання з Еллертом І правда, якщо в мікроблозі гумориста ще з'являються спільні кадри з Мішиною, то актриса практично не показує свого обранця.

Нагадаємо, Ксенія Мішина показала застарілий будинок, в якому жила до набуття популярності.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua