“Холостячка“ Ксенія Мішина терміново заговорила українською після поїздки в Крим

Головна героїня першого сезону романтичного шоу "Холостячка" Ксенія Мішина здивувала своїх шанувальників несподіваними новинами. Артистка розповіла, що у неї "мовний режим" і вона тепер буде говорити тільки по-українськи.

“Холостячка“ Ксенія Мішина терміново заговорила українською після поїздки в Крим - today.ua

Відома українська актриса двічі в цьому році їздила в Крим, де живуть її батьки. Остання її поїздка не стала приємною, оскільки під час відпочинку "Холостячка" Ксенія Мішина кинула свого обранця, гумориста Олександра Еллерта. Ведучому довелося повернутися додому, а зірка серіалу "Фортечна" продовжила ніжитися біля Чорного моря і навіть взяла участь у фотосесії.

Однак, незабаром, в особистому акаунті в Інстаграм-сторіз Ксенія Мішина повідомила, що з цього самого дня буде спілкуватися, писати і записувати сторіз тільки українською мовою. Уродженка кримського півострова попросила не судити її суворо і не сміятися над її помилками.

"Добрий день, друзі, у мене мовний режим, тому що ... скоро все розповім, скоро все дізнаєтеся. А поки що буду з вами спілкуватися якийсь час українською мовою, і записувати свої сторіз по триста дублів", - зазначила Ксенія Мішина.

Актриса, мабуть, натякнула на новий проєкт на українському телебаченні, де їй доведеться говорити українською мовою. І щоб краще підготуватися, артистка вирішила заздалегідь попрактикуватися.

Нагадаємо, "Холостячка" Ксенія Мішина розповіла про свій стан після розставання з Олександром Еллертом: "Нічого не радує".