«Холостячка» Ксенія Мішина зізналася, куди полетіла без коханого

«Холостячка» Ксенія Мішина заінтригувала шанувальників інформацією про те, що вона на самоті поїхала за кордон. Українська актриса поділилася кадрами з літака, зізнавшись, що летить в Хорватію. Також зірка розсекретила мету своєї несподіваної подорожі.

«Холостячка» Ксенія Мішина зізналася, куди полетіла без коханого - today.ua

У Інстаграм-сторіз зірка серіалу «Фортечна» розповіла, що прилетіла в столицю Хорватії, де вона проведе тиждень. Артистка зупинилася в центрі Загреба, пообіцявши показати незабаром кадри красивого міста.

Виявляється, головна героїня першого сезону шоу «Холостячка» пройшла кастинг в міжнародний проєкт, в якому отримала головну роль. Річ у тім, що героїня Ксенії Мішиної говорить двома мовами: англійською та хорватською. І якщо першу актриса ще знає, то з останньою у неї проблеми. Саме тому тиждень артистка буде жити в Хорватії, щоб відвідувати курси та вивчати мову. «Холостячка» Ксенія Мішина зізналася, куди полетіла без коханого Ксенія Мішина поки не розповідає нічого про нову роботу, проте роль в зарубіжному проєкті - це великий стрибок в її акторській кар'єрі.

Водночас Олександр Еллерт залишився вдома, вперше розлучившись з коханою після того, як парочка з'їхалася після «Холостячки».

Нагадаємо, Ксенія Мішина розкрила секрет про свою вагітність.