“Холостячка“ Ксенія Мішина в обіймах іншого чоловіка: в Мережі спливли фото

«Холостячка» Ксенія Мішина поділилася новими фотографіями, обіймаючи на фото зовсім не Олександра Еллерта. Актриса розповіла, що стала обличчям жіночих парфумів і взяла участь у фотосесії. Шанувальники вимагають від зірки більше фотографій з гумористом.

“Холостячка“ Ксенія Мішина в обіймах іншого чоловіка: в Мережі спливли фото - today.ua

Українська актриса опублікувала в особистому акаунті в Інстаграм кілька нових знімків, на одному з яких позує обійнявшись з чоловіком. Шанувальники тут же зрозуміли, що це не її обранець Саша Еллерт, і почали бити на сполох.

«Це не Саша», «на фото якийсь «волохатий» чоловік вимагаємо фото з Еллертом», «А де кільце ??», - пишуть підписники.

“Холостячка“ Ксенія Мішина в обіймах іншого чоловіка: в Мережі спливли фото Виявляється, Ксенія Мішина взяла участь у фотосесії для парфумованого бренду, обличчям якого стала:

«Рада нарешті поділитися з вами новиною - я стала обличчям парфюмного бренду «Today. Tomorrow. Always» від Avon ... Впевнена, що аромати стиглої малини, сандалового дерева, жасмину, африканської фіалки і грейпфрута, дадуть вам те відчуття абсолютного щастя».

Виглядає на знімках зірка серіалу «Фортечна» чудово. Фанати залишили масу компліментів «Холостячці», розхвалюючи її зовнішність.

Нагадаємо, «Холостячка» Ксенія Мішина розповіла про першу сварку з Олександром Еллертом.