“Холостячка“ Ксенія Мішина зробила несподіване зізнання: “Люди розлучаються ...“

"Холостячка" Ксенія Мішина розповіла про любов і розставання, відзначаючи, що у неї більше немає страху втратити коханого. Актриса готова до всіх подій в житті, вважаючи за краще приймати їх як долю. «Якщо щось з тобою трапляється, значить з певною метою», - зазначає зірка.

“Холостячка“ Ксенія Мішина зробила несподіване зізнання: “Люди розлучаються ...“ - today.ua

Українська актриса розповіла в інтерв'ю, що не підтримує швидкоплинні романи, а завжди намагається побудувати тривалі відносини. Артистка зізналася, що їй дуже пощастило, що у Саші такі ж погляди на життя, як і у неї. Тим часом Ксюша готова до того, що, якщо прийде час, вона змириться з тим, що їм потрібно розлучитися.

«Люди розлучаються не тільки після проектів "Холостяк" або "Холостячка", але і в звичайному житті. Кожна ситуація - це досвід, етап і шлях. Якщо щось з тобою трапляється, значить з певною метою», - зазначила в інтерв'ю актриса.

«Холостячка» додала, що не боїться, якщо її відносини з Еллертом не сформуються.

«Страх - це взагалі дуже оманливе відчуття. За ним адже може ховатися не тільки небезпека, але і щось інше, приємне і красиве. Я в собі виробила навик - не боятися йти в страх», - підкреслила Ксенія Мішина.

“Холостячка“ Ксенія Мішина зробила несподіване зізнання: “Люди розлучаються ...“ Зірка зізналася, що її обранець зовсім не ідеальний: у нього є свої недоліки й переваги. Але найголовніше для «Холостячки», щоб партнер був її однодумцем.

«На щастя, Саша виявився саме таким», - підсумувала актриса.

Нагадаємо, "Холостячка" Ксенія Мішина розповіла, як приховувала стосунки з Сашком після проєкту.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com