«Холостячка» Ксенія Мішина та її обранець Олександр Еллерт дуже відкриті перед шанувальниками, і діляться з ними майже всіма нюансами особистого життя. Гуморист показав дуже особисте відео. Зірка серіалу «Фортечна» в одному тільки рушнику виконала спокусливий танець для свого коханого.
![«Холостячка» Ксенія Мішина станцювала для коханого в одному рушнику «Холостячка» Ксенія Мішина станцювала для коханого в одному рушнику - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/01/From-Origin-Header-1-1-768x429.jpg)
Після участі в проєкті закохані стали однією з найбільш обговорюваних парочок в Україні. За їх життям стежить величезна кількість людей, які жадають дізнатися, як складаються їхні відносини після шоу та з нетерпінням чекають весілля.
На цей момент Ксенія Мішина та Олександр Еллерт знаходяться на відпочинку в Одесі разом з маленьким сином актриси. Парочка фіксує практично кожен свій крок, розповідаючи про все фанатам.
Так, в Інстаграм-сторіз сценарист студії «Квартал 95» опублікував короткий ролик. У відео можна побачити героїню першого сезону шоу «Холостячка». Мішина стоїть в одному лише рушнику біля балконних дверей, демонструючи свою струнку фігуру. Актриса виконала короткий танець, а в кінці сказала: «Дякую».
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, з яких Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Фанати у нестямі від щастя і дуже раді, що ці двоє знайшли свою любов на проєкті. Вже мало хто сумнівається в щирості почуттів Мішиної і Еллерта, а також в тому, що їм судилося бути разом.
Нагадаємо, «Холостячка» Ксенія Мішина показала, як підкорює серце Саші Еллерта кулінарними шедеврами.