«Холостячка» Ксенія Мішина зустрічалася з учасником шоу, що вибув до фіналу

«Холостячка» після проєкту підтримує відносини з деякими учасниками. Євген Ковтуненко, що вибув до фіналу, розповів, що зустрічався з Ксенією Мішиною, і не раз. Також юрист зізнався, що зав'язав дружбу з Еллертом.

«Холостячка» Ксенія Мішина зустрічалася з учасником шоу, що вибув до фіналу - today.ua

В інтерв'ю для каналу на YouTube учасник шоу «Холостячка», який називає себе «юристом на мільярд», розповів, які стосунки в нього склалися з героїнею проєкту і конкурентами.

Попри те, що Євген і Ксенія дуже схожі за характером, актриса не вибрала юриста, а віддала перевагу гумористу Саші Еллерту. За словами Євгена, коли він покинув шоу, то підозрював, що виграє сценарист студії «Квартал 95».

«Я це зрозумів під кінець. Спочатку я ще нікого не знав. Коли я пізнав пацанів ближче, Ксенію ближче, йдучи, я розумів, що Еллерт, швидше за все, переможе. Вони знаходяться на одному рівні, на одному вайбі. У них є дуже схожий момент», - розповів Євген.

«Холостячка» Ксенія Мішина зустрічалася з учасником шоу, що вибув до фіналу Після проєкту Ковтуненко та Мишина ще не раз зустрічалися, а все тому, що Женя здружився з Сашком Еллертом.

«З Ксенією я бачився не один раз. Ми разом їли, обідали. Я не скажу, що ми близькі друзі, я більше з Сашком спілкуюся, але з Ксенією відносини теж хороші», - уклав юрист.

Також Євген підтримує зв'язок з Андрієм Рибаком, Андрієм Шатирко, Олексієм Тригубенко та Іллею Рибальченко.


Нагадаємо, «Холостячка» Ксенія Мішина показала, як будуть виглядати її з Олександром Еллертом діти.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua