«Холостячка» Ксенія Мішина вибрала чоловіка імпульсивного і безрозсудного - астролог

Ксенія Мішина в фіналі телешоу «Холостячка» зробила свій вибір. Українська актриса вирішила, що саме Олександр Еллерт - та людина, поряд з якою вона може стати щасливою. Відомий астролог склала прогноз відносин головної героїні і переможця реаліті-шоу.

«Холостячка» Ксенія Мішина вибрала чоловіка імпульсивного і безрозсудного - астролог - today.ua

Комік і ведучий Олександр Еллерт отримав шанс завоювати серце прекрасної «холостячки», стати її другою половинкою вже за рамками проекту, стати для неї опорою та коханим в реальному житті.  Про те, як будуть складатися відносини в парі Ксенія Мішина та Олександр Еллерт, розповіла астролог Аріна Артурівна.

Олександр Еллерт народився під знаком Зодіаку Скорпіон. Це людина з імпульсивним характером, схильним до безрозсудних вчинків, при цьому, обранець Мішиної приваблива і непересічна особистість. В глибині душі переможець шоу «Холостячка» боїться бути відкинутим, тому нерідко «виносить мозок» своїм партнеркам, впевнена астролог. «Холостячка» Ксенія Мішина вибрала чоловіка імпульсивного і безрозсудного - астролог Ксенія Мішина та Олександр Еллерт знайдуть спільну мову в парі, у них завжди будуть теми для розмов, пристрасть між ними підігріє інтерес один до одного. Але в стосунках у них не буде взаєморозуміння, кожен буде намагатися, прогнозує Аріна Артурівна, перетягнути ковдру на себе.

«В цілому можна підвести підсумки, що відносини можуть бути дуже пристрасними і яскравими, але нетривалими. І для побудови сімейного щастя, до якого прагне Ксенія, цього недостатньо», - підбила підсумок свого прогнозу український астролог.

Дізнайтеся подробиці фіналу шоу «Холостячка», чому Ксенія Мішина віддала перевагу гумористові і залишила без уваги спокійного і впевненого в собі власника автобізнесу?