“Холостячка“ Ксенія Мішина забуває Еллерта в обіймах іншого чоловіка

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина розлучилася зі своїм обранцем Олександром Еллертом, але не нудьгує на самоті. Українська актриса багато працює і навіть встигла закрутити новий роман.

“Холостячка“ Ксенія Мішина забуває Еллерта в обіймах іншого чоловіка - today.ua

Шанувальники впевнені, що Ксенія Мішина та її партнер по шоу "Танці з зірками" Женя Кот давно знаходяться в більш близьких відносинах, ніж просто дружба. Дехто навіть припускає, що актриса пригадала минулі почуття і пішла від Олександра Еллерта до Євгена.

Зараз екс- "Холостячка" з головою поринула в зйомки нового сезону "Україна має талант", але Женя Кот знову знаходиться поруч.

"Ну що, мої дорогі, ми починаємо зйомку! Ось Лілічка Підкопаєва, а там Притула щось записує" - прокоментувала Ксенія Мішина записаний нею відеоролик.

“Холостячка“ Ксенія Мішина забуває Еллерта в обіймах іншого чоловіка При цьому, першим в кадрі з'явився її колега і друг, а може і коханий, Євген Кот.

Цікаво, що про рішення розірвати відносини з Олександром Еллерт "Холостячка" заявила якраз напередодні старту зйомок нового шоу, в якому Ксенія Мішина буде однією з суддів. Також в суддівському кріслі виявиться Євген Кот ...

Нагадаємо, раніше Ксенія Мішина розповіла про складний період у житті. Як "Холостячка" зуміла впоратися з важкими життєвими випробуваннями?