“Холостячка“ – хто покинув шоу: Злата Огневич зізналася у почуттях до найревнивішого учасника

У дев'ятому випуску романтичного шоу "Холостячка-2" Злата Огневич зізналася, що у її серці почало зароджуватися глибоке почуття. Можливо, саме цей учасник стане переможцем проекту та отримає шанс побудувати родину із популярною українською співачкою.

“Холостячка“ – хто покинув шоу: Злата Огневич зізналася у почуттях до найревнивішого учасника - today.ua

Дев'ятий випуск реаліті "Холостячка" запам'ятався глядачам однієї із найнапруженіших церемоній троянд. Злата Огневич побувала в гостях у учасників, що залишилися на проекті. Чоловіки дуже постаралися, щоб головній "Холостячці" країни було цікаво, комфортно та весело.

Один із учасників, здавалося, розчарував Злату Огневич, його доля на проекті повисла буквально на волосині... Дмитро Шевченко виявився останнім у черзі, до кого "Холостячка" поїхала у гості. Злата Огневич вирушила до Львова, Дмитро зустрів її на ретро-автомобілі, влаштував ознайомлювальну прогулянку містом. Все йшло чудово доти, доки у Дмитра Шевченка не зіпсувався настрій.

Чоловік став сумним, що одразу помітила Злата Огневич. Про причини своєї поведінки учасник шоу розповів лише на церемонії троянд. Діма зізнався, що його несподівано відвідала думка про те, що до зустрічі з ним Злата Огнєвіч була в гостях у трьох інших учасників – Максима Тарапати, Андрія Задворного та Андрія Хветкевича.

“Холостячка“ – хто покинув шоу: Злата Огневич зізналася у почуттях до найревнивішого учасника "Холостячка" заявила, що Діма своїм вчинком показав здатність говорити одне, а робити зовсім інше. Але після особистої бесіди Злата Огневич ухвалила рішення залишити чоловіка на проекті, оскільки у неї почали зароджуватися глибокі почуття, і вручила Дмитру заповітну бутоньєрку.

У дев'ятому випуску шоу "Холостячка 2" усі учасники залишились на проекті. Боротьбу за руку та серце Злати Огневич продовжать Дмитро Шевченко, Андрій Задворний, Максим Тарапата та Андрій Хветкевич.

Нагадаємо, головна героїня шоу "Холостячка 2" Злата Огневич породила чутки про заручини. З ким готова пов'язати свою долю співачка?