“Холостячка“ Ксенія Мішина розповіла, якою буде її весілля з переможцем шоу

"Холостячка" і переможець шоу готуються до того, щоб офіційно оформити стосунки. Ксенія Мішина та Олександр Еллерт розповіли, яким бачать довгоочікуване свято. Закохані вирішили відмовитися від традиційного українського весілля, зробивши ставку на американський манір.

“Холостячка“ Ксенія Мішина розповіла, якою буде її весілля з переможцем шоу - today.ua

Замість пишної церемонії й багатого застілля на 200 осіб «Холостячка» і її обранець вирішили влаштувати гучну вечірку, на яку отримають запрошення тільки рідні та найближчі актриси й гумориста.

Після розпису і гулянки молоді планують тут же відправитися в медовий місяць, щоб побути лише вдвох. “Холостячка“ Ксенія Мішина розповіла, якою буде її весілля з переможцем шоу

«Відносно весілля у нас однакові бажання. Ми хочемо класну вечірку влаштувати для найближчого оточення. А після - кудись полетіти», - розповіла в інтерв'ю Ксенія Мішина.

«Холостячка» і переможець шоу відзначили, що все це поки тільки в планах і найближчим часом офіційно оформляти відносини вони не поспішають. Однак парочка підкреслила, що про дату їхнього весілля фанати обов'язково дізнаються.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Еллерт Олександр (@ellert_a)

Нагадаємо, Ксенія Мішина підтвердила, що після закінчення проєкту живе разом з Олександром Еллертом. "Холостячка" розповіла про побутові проблеми, з якими зіткнулися закохані в спільному житті.